בשנים האחרונות, גני האירועים בצפון הארץ צוברים פופולריות רבה, ולא לחינם. האווירה הייחודית בהם, המשלבת אירוע יוקרתי, יחד עם הפסטורליות והפשטות של הטבע, הופכות את האירועים בגני האירועים בצפון למיוחדים במינם. לאור הייחודיות שלהם, ישנם גני אירועים רבים בצפון הארץ, ובהם מתקיימים אירועים רבים בטבע. בשל המגוון הרחב, הבחירה נראית בלתי אפשרית. לשם כך, נכתב מאמר זה, אשר בו תקבלו את כל הכלים על מנת לבחור את גן האירועים המושלם עבורכם.

גן אירועים – בטבע או במבנה?

כל גני האירועים בצפון הארץ נמצאים תחת כיפת השמיים. חלק מגני האירועים בצפון נמצאים בטבע, וחלקם נמצאים בחללים בנויים. הבחירה בין השניים היא קריטית, ותכתיב את אופי האירוע שלכם. על מנת לבחור כראוי, תצטרכו לענות על השאלה – כמה טבעי אתם רוצים שיהיה האירוע שלכם? כלומר, האם האירוע יהיה ממש בחיק הטבע, כמו בשדה או פרדס, או שאתם מעדיפים רצפה אמיתית מתחת לרגליים שלכם? בהתאם לתשובה, תוכלו לצמצם את  החיפוש שלכם ל"אולמות בצפון", או "אירועים בטבע בצפון".

מיקום

למיקום גן האירועים יש חשיבות גדולה אפילו יותר מזה של אולם אירועים. כמובן, כמו בכל אירוע, ישנה חשיבות לקרבה של גן האירועים למקום המגורים שלכם, אבל לא רק. אם בחרתם לערוך אירוע בגן אירועים בצפון הארץ, תוכלו לבחור במקום שקרוב לים, או מלא בעצי פרי. במילים אחרות, כשמדובר בגן אירועים, תוכלו לבחור את התפאורה שמתאימה בדיוק לכם.

מספר האורחים

כמו בכל אירוע, מספר האורחים יהווה גורם משמעותי בבחירה שלכם. בבחירת גן אירועים בצפון, תצטרכו להתייחס למספר האורחים שאתם מתכוונים להזמין לאירוע. באופן כללי, גני אירועים שפועלים ממש בחיק הטבע, ובאזור פתוח, גמישים יותר מבחינת כמות המשתתפים. לעומתם, גני אירועים הנמצאים בשטח בנוי מוגבלים למספר ספציפי של משתתפים.

מזג האוויר

כאמור, גני אירועים בצפון הארץ הם מקומות פתוחים, ללא גג, ולעיתים ממש בחיק הטבע. לכן, יש חשיבות גבוהה למזג האוויר אשר ישרור במקום בזמן האירוע שלכם. לדוגמה, בקיץ תהיה עדיפות גבוהה לאירועי ערב, משום שבצהריים חם מאוד. בנוסף, אם אמור לרדת גשם, תצטרכו לשקול לדחות את האירוע שלכם, או לפחות להיערך בהתאם.

מחיר

בדומה לכל אירוע אחר, גם למחיר יש תפקיד משמעותי בבחירה שלכם. עליכם לבחור במקום אשר עלות הפקת האירוע שלכם בו נמצאת במסגרת התקציב שלכם.

גני אליזה – אולם אירועים בבנימינה

גני אליזה הם מהמובילים בארץ בתחומם. מדובר בגן אירועים לא רגיל, המתאים במיוחד לחתונות. אין דרך אחרת לתאר אותו – הגן משגע ביופיו. מעבר לתאורה המעולה, והצמחייה המהממת, העיצוב הייחודי של הגן עושה את כל ההבדל. בנוסף, האוכל המיוחד, והשירות האישי המדהים, הופכים אותו לבחירה מצוינת. לכן, אם אתם מחפשים גן אירועים בצפון לערוך בו אירוע בלתי נשכח, גני אליזה הוא המקום בשבילכם.